Etsi tältä sivustolta

FC Honka ry etsii osa-aikaista maalivahtivalmentajaa nuorten huippuvaiheeseen 

Julkaistu

FC Honka ry hakee osa-aikaista maalivahtivalmentajaa. Kauden 2022 osalta tehtävä tulee sijoittumaan hakijan pätevyyden mukaan eri tyttö- ja poikamaalivahtien valmentamiseen U12-U15 vaiheessa.

Viikkotunteja tulee olemaan noin 10 tuntia.

Etsimme motivoitunutta pelaajien kehittäjää, jolta löytyy edelleen tahtotilaa myös kehittää itseään. Etsimme lähtökohtaisesti MV C -tason suorittanutta maalivahtivalmentajaa, mutta tämä ei ole välttämättömyys työsuhteen alussa. Seura sitoutuu auttamaan sinua mahdollisten MV D ja MV C -koulutusten suorittamisessa. Pystymme tarjoamaan motivoivan ja intohimoisen työympäristön, minkä lisäksi järjestämme seuran sisällä valmentajakoulutusta. Seuran sisällä on myös mahdollisuus edetä tulevaisuudessa maalivahtivalmentajana.

Hakemukset tulee toimittaa 23.12.2021 mennessä: eemeli.reponen@fchonka.fi.

Haastattelut ja valinta tehdään heti sopivan henkilön löydyttyä. Työn aloitus on 1.1.2022 tai sopimuksen mukaan.

Lisätietoja: eemeli.reponen@fchonka.fi tai 050 328 0902.


#MeOllaanHonka

Kuva: Juhani Järvenpää

Back to top