Lähetä postia FC Hongalle

    • Tällä kysymyksellä varmistetaan, että lähettäjä ei ole robotti:

    Hallinto
    • Toiminnanjohtaja Petri Harainen 040 350 5055
    • Hallinto- ja viestintäpäällikkö Annariina Seppä 045 121 9909
    • Kilpailu- ja olosuhdepäällikkö, Kansallisen Liigan joukkueen manageri Velimatti Sutela 040 350 1223
    Operatiivinen toiminta
    • Urheilutoimenjohtaja Petri Vuorinen
      • Huippu-urheilu U12 ->
    • Valmennuspäällikkö (nuorisourheiluvaihe) Kimmo Eronen 050 329 5793
    • Valmennuspäällikkö (lapsiurheiluvaihe) Jere Matinlassi
    • Valmennusosaamisen kehittäjä Kari Laukkanen
    • Fyysisen valmennuksen päällikkö Carlos Fradão
    • Harrastetoiminnan koordinaattori – Nuorisourheiluvaihe keltainen ja vihreä linja Kimmo Ketonen
    Nuorisourheiluvaihe, aikuiset
    • Päävalmentaja Omar Adlani
      • FC Honka Naiset
    • Talenttivalmentaja Jussi Vasara
      • Yksilövalmennus U16-U20 (pojat)
      • BSM (Esport Honka): valmentaja
    • Talenttivalmentaja Antoni Dagaa
      • Yksilövalmennus, U14-B (tytöt),
      • Yksilövalmennus, FC Honka Naiset
    • Maalivahtivalmentaja Eemeli Reponen
      • Esport Honka miehet
      • U12-B
    • Maalivahtivalmentaja Miika Salmi
      • U12-B
      • Esport Honka Akatemia
    • Valmentaja Sarkhan Huseyn
      • A1 SM
      • A2  1. div.
      • PU16 Akatemia
    • Valmentaja Jussi Koivula
      • U15 Akatemia (P2008): vastuuvalmentaja
      • U14 Akatemia (P2009): valmentaja
    • Valmentaja Henri Kaasalainen
      • U14 Akatemia (P2009): vastuuvalmentaja
      • U15 Akatemia (P2008): valmentaja
    • Valmentaja Niko Laiho
      • U13 Akatemia (P2010): vastuuvalmentaja
      • U12 Akatemia (P2011): valmentaja
    • Valmentaja Mikko Tarvainen
      • U12 Akatemia (P2011): vastuuvalmentaja
      • U13 Akatemia (P2010): valmentaja
    Lapsiurheiluvaihe
    • Ikäluokkavastaava Niko Vainio
      • U11 pojat (P2012)
    • Ikäluokkavastaava Oskari Tielinen
      • U10 pojat (P2013)
    • Ikäluokkavastaava Edward Kukko
      • U9 pojat (P2014)
    • Ikäluokkavastaava Rami Prusila
      • U10 ja U9 pojat (P2013 Keltainen, Vihreä ja P2014 Vihreä, Valkoinen)
    • Ikäluokkavastaava Olli Juusela
      • U8 pojat (P2015)
    • Ikäluokkavastaava Felix Lück
      • U7-U6 pojat (P2016 ja 2017)
    • Ikäluokkavastaava Henna Tenkanen
      • U11-U9 tytöt (T2012-2013)
    • Ikäluokkavastaava Anna Salmi
      • U8-U6 tytöt (T2014-2017)

    Yhteistyössä