Hallitus

FC Honka ry:n hallituksen jäsenet kaudella 2021-2022:

Antti Nousiainen, puheenjohtaja
antti.nousiainen@fchonka.fi

Anton Ropa, varapuheenjohtaja
anton.ropa@fchonka.fi

Pirkko Ilmonen, jäsen
pirkko.ilmonen@fchonka.fi

Irina Kupiainen, jäsen
irina.kupiainen@fchonka.fi

Timo Lanki, jäsen
timo.lanki@fchonka.fi

Mika Pulliainen, jäsen
mika.pulliainen@fchonka.fi

Lauri Hirvonen, jäsen

Kirsi Sävelkoski, jäsen

Yhteistyössä